Ben soğanı böyle alıyorum. Kuru soğanı hem doğraması zor göz yakması ayrı. Ev ekonomisi de şu soğandan çökecek değil diye düşünüyorum. Bu 7.50 tl . Yaklaşık 4 yemek çıkıyor. Yani yemek başina 1 lira 80 kuruş. Bilemedim bana mantikli geliyor. Sizcee
Güzel tabii ki canım ama nereye kadar rondodan geçirip buzluğa atılabilinir bence benim ki Tupperware markası hemen şipşak bızzt bizztt
Evet bana göre tembellik ama kullananlara saygım var :=)
Wayyyy anasını doğranmış soğan mı o afadafasssf başka ne var, ağğ canın gözlerin o soğanları kavururkende yanmıyor muuuuuuu yoksa kavrulmuşu varmı
1,489,637 soru
24,346,812 cevap
346,278 kullanıcı
Lütfen şikayet nedeninizi seçin:
Yüklemek için tıklayın