0 oy
871 göst.
Diğer kategorisinde (204 puan) tarafından

Ben soğanı böyle alıyorum. Kuru soğanı hem doğraması zor göz yakması ayrı. Ev ekonomisi de şu soğandan çökecek değil diye düşünüyorum. Bu 7.50 tl . Yaklaşık 4 yemek çıkıyor. Yani yemek başina 1 lira 80 kuruş. Bilemedim bana mantikli geliyor. Sizcee 

image

44 Cevaplar

0 oy
(1,851 puan) tarafından
Eşimle akşam marketten geldik temel ihtiyaç temizlik ürünü aldık.Sadece pişecek 2 kilo nohut bir kilo mercimek var onun dışında hiç hazır Yada ihtiyaç dışı bişey yok ey yok tavuk yok kıyma yok yağ bal hiçbirşey yok.550 lira tuttu

Eşime dedimki herşeyin en uugununu almaya çalıştık yine bi dünya kara tuttu. Hazır yiyenler nasıl baş ediyo acaba.

180 e hır kilo soğan alınıyor 4 kilo sogon parası yani. Ama  helal olsun yapan yaranmıyor hep eleştiri alıyo. Nası biliyorsan öyle yapmaya devam et...
-Reklam-
0 oy
(1,827 puan) tarafından
Buyuklugune gore degısır de ben bı yemege bir kucukse iki tane koyarım e bunun kilosu da altın degil ki en fazla 2lıra oluyor zaten sen bı kilo fiyatından bı yemek yapıyorsun pratıgınw geliyorsa soyle yap bak ben xoxuktan sonra o sekulde yaptım kolay oluyor.. Bı kilo aldık mesela soyup elde dpgruyorm yemeklik halde posetlıyorm atıyoem buzluga 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
İlahi beni çok güldürdün gece gece Allah ta seni güldürsün zevkler ve renkler tartışılmaz ama bana sorarsan ben almazdım hayırlı geceler 
0 oy
(1,603 puan) tarafından
Soğan kullanmadığımız için bilemiyorum canm

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 1,361 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 256 göst.
6 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melike☺️ (1,690 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 938 göst.
4 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Nehir27Ebrar (223 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 681 göst.

Kategoriler


1,469,235 soru

24,069,497 cevap

330,541 kullanıcı

...