0 oy
1,200 göst.
Diğer kategorisinde (2,920 puan) tarafından

image

ya izlediğim her on videodan dokuzu bu şekerler akıma uyupda alan var mı :D o değilde sütüm de çekti ve migross yok ya :D okadar övdülerki

22 Cevaplar

0 oy
(4,586 puan) tarafından
Ben para seklinde olani aldim bunuda sordum 1 kg 340 lira dedi
(2,920 puan) tarafından
Çok pahalı evet ya
-Reklam-
0 oy
(5,370 puan) tarafından
Her yerde görmen normal çünkü reklam veriyorlar :D ben şahsen misafir için uygun olduğunu düşünmüyorum denk gelirsem ev için alırım kahve yanı falan olur en fazla :)
(2,920 puan) tarafından
Kız bnde kahve yanına ya misafir gelmez zaten

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 767 göst.
13 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,180 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 159 göst.
10 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelin1 (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 370 göst.
28 Haziran 2023 Diğer kategorisinde &Feriha Sarrafoglu& (2,225 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 367 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (396 puan) tarafından soruldu

Kategoriler


1,470,219 soru

24,083,280 cevap

331,320 kullanıcı

...