0 oy
290 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (12,192 puan) tarafından

Kizim geçen hafta düşmüştü kolu için doktor krem vermişti onu sürdükten sonra vajinasinda benek benek leke oluştu mantar mi acaba kasiniyorda ben once pişik sandim ama geçmedi nasil bir çözüm bulabilirim 

3 Cevaplar

0 oy
(12,192 puan) tarafından

Bilgisi olan var mi kizlar

-Reklam-
0 oy
(1,608 puan) tarafından
Doktora götürmelisin canm en azından sağlık ocağına götür manyarsa travazol verir ilaç sürdükten sonra dedin onuda belirt demek alerji yapmış olabilir 
(12,192 puan) tarafından
Yarin acile gotureyim diyorum pişik sandim once bugune kadar hiç pisikte olmuyordu sonra kremi sürdükçe çoğaldı benekler ilaci bıraktım bugun biraz azaldi
(1,608 puan) tarafından
Götür mutlaka ilacın ismini de söylersin kullanma gidene kadar Allah şifa versin inşallah canm
(12,192 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,462 puan) tarafından
Kasiniyorsa mantardir benim oglumda da vardi ben de pisik sanmistim 
(12,192 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım kaşınıyor ilaçtan sonra başladı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 239 göst.
31 Ağustos 2023 Aile & Aşk kategorisinde Ercey__ (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 898 göst.
4 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde arzu07 (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 189 göst.
4 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde arzu07 (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 156 göst.
30 Ekim 2025 Diğer kategorisinde _irem25 (99 puan) tarafından soruldu

Kategoriler


1,524,385 soru

24,827,823 cevap

375,440 kullanıcı

...