Giriş
Hatırla
Kayıt
Kadınca Sohbet
Sorular
Cevaplanmamış
Kategoriler
Kullanıcılar
Bir Soru Sor
Hamile Soru Cevap
Bebek Bakımı
Bir Soru Sor
Hangisi uyguna gelir evde yapmak mı satın almak mı (Aseren girmesin)
0
oy
727
göst.
1 Haziran 2022
Diğer
kategorisinde
misafir
tarafından
soruldu
Doğum günü pastası almak mı mantıklı uygun evde yapmak mı sizce
Bu soruya cevap vermek için lütfen
giriş yapınız
veya
kayıt olunuz
.
29
Cevaplar
0
oy
1 Haziran 2022
Edagünes
(
22,056
puan)
tarafından
cevaplandı
Hazır al asko geçen eşime dogum gunu icin pasta yaptim valla maliyeti hazır fiyatına geldi
1 Haziran 2022
misafir
tarafından
yorumlandı
Sağol canım
Lütfen yorum eklemek için
giriş yapınız
veya
kayıt olunuz
.
-Reklam-
0
oy
1 Haziran 2022
Hatice000
(
688
puan)
tarafından
cevaplandı
Şuan almak daha uygun bence
1 Haziran 2022
misafir
tarafından
yorumlandı
Sağol canım
Lütfen yorum eklemek için
giriş yapınız
veya
kayıt olunuz
.
0
oy
1 Haziran 2022
misafir
tarafından
cevaplandı
Pastalar olmuş 200 nerdeyee evde yap bacım
1 Haziran 2022
misafir
tarafından
yorumlandı
Sağol canım
Lütfen yorum eklemek için
giriş yapınız
veya
kayıt olunuz
.
0
oy
1 Haziran 2022
Mirmirkedi
(
269
puan)
tarafından
cevaplandı
Evde yapmak oldukça pahalı
1 Haziran 2022
misafir
tarafından
yorumlandı
Sağol canım
Lütfen yorum eklemek için
giriş yapınız
veya
kayıt olunuz
.
0
oy
1 Haziran 2022
Esra eymen
(
2,532
puan)
tarafından
cevaplandı
Orda ne kadara satıyorlar bizim burda 50 TL den başlıyor ben olsam burda hazır aliridm ya i cok kalabalık gelirse iki tane pasta alırdım
1 Haziran 2022
misafir
tarafından
yorumlandı
Sen nerde oturuyorsun
1 Haziran 2022
misafir
tarafından
yorumlandı
60 TL'den başlıyor kuzum 4 kisilik
1 Haziran 2022
Esra eymen
(
2,532
puan)
tarafından
yorumlandı
Siirt'te şuan
Lütfen yorum eklemek için
giriş yapınız
veya
kayıt olunuz
.
0
oy
1 Haziran 2022
misafir
tarafından
cevaplandı
Almak en iyisi canım krem şanti 25 TL süt de pahalı yumurta yağ derken çok pahalı olur
1 Haziran 2022
misafir
tarafından
yorumlandı
Sağol canım
Lütfen yorum eklemek için
giriş yapınız
veya
kayıt olunuz
.
0
oy
1 Haziran 2022
misafir
tarafından
cevaplandı
İkisi de pahalı .
1 Haziran 2022
misafir
tarafından
yorumlandı
Maalesef canım
Lütfen yorum eklemek için
giriş yapınız
veya
kayıt olunuz
.
0
oy
1 Haziran 2022
misafir
tarafından
cevaplandı
Almak daha uygun malzeme almaya kalksan cok eder
1 Haziran 2022
misafir
tarafından
yorumlandı
Sağol canım
Lütfen yorum eklemek için
giriş yapınız
veya
kayıt olunuz
.
0
oy
1 Haziran 2022
BsrByr
(
850
puan)
tarafından
cevaplandı
Bu zamanda pasta böreğin hazırı daha makbule geçiyor valla geçen eşimin iş arkadaşları geldi. Bebeğim var zaten iki üç çeşit yapamazdım anca bı kek yapabilirdim. Hepsini hazır aldık daha iyi oldu
Lütfen yorum eklemek için
giriş yapınız
veya
kayıt olunuz
.
0
oy
1 Haziran 2022
-anne-
(
14,758
puan)
tarafından
cevaplandı
Artık kafa kafaya kuzum
Lütfen yorum eklemek için
giriş yapınız
veya
kayıt olunuz
.
0
oy
1 Haziran 2022
misafir
tarafından
cevaplandı
Hazır daha uyguna geliyor. Geçen hafta kızım pasta istedi birlikte yapalım dedim 210 TL'ye aldım malzemeleri çok üzüldüm. Hazır pastalar 150 TL'den başlıyor
Lütfen yorum eklemek için
giriş yapınız
veya
kayıt olunuz
.
0
oy
1 Haziran 2022
Gokbenoya
(
1,430
puan)
tarafından
cevaplandı
Bursa da 100 den baslıyo 1 no pasta bizim buralarsa Kendinizseniz sadece kendin kucuk yapabilirsin.
Lütfen yorum eklemek için
giriş yapınız
veya
kayıt olunuz
.
0
oy
1 Haziran 2022
Hiram❤arasım
(
45,021
puan)
tarafından
cevaplandı
Ben kızım için içine okuluna yaptirip gondericem sordum resimsiz yazılı 175 dedi 2 kilosuna
Lütfen yorum eklemek için
giriş yapınız
veya
kayıt olunuz
.
0
oy
1 Haziran 2022
Seker_.33
(
2,999
puan)
tarafından
cevaplandı
Küçük bir pastaya 130 lira verdim. Bilmiyorum evde iyi olur dışardan almak mi
Lütfen yorum eklemek için
giriş yapınız
veya
kayıt olunuz
.
0
oy
1 Haziran 2022
BabyBoyum
(
163,312
puan)
tarafından
cevaplandı
pastaneden almak daha iyi
Lütfen yorum eklemek için
giriş yapınız
veya
kayıt olunuz
.
0
oy
1 Haziran 2022
Edddd
(
1,160
puan)
tarafından
cevaplandı
Hazır al daha ucuz olur
Lütfen yorum eklemek için
giriş yapınız
veya
kayıt olunuz
.
0
oy
1 Haziran 2022
Bedaliza
(
3,265
puan)
tarafından
cevaplandı
Aynı parayı doğrular gibi
Lütfen yorum eklemek için
giriş yapınız
veya
kayıt olunuz
.
0
oy
1 Haziran 2022
Leblebi
(
6,540
puan)
tarafından
cevaplandı
Migrosta ki pastalarin fiyati cok uygun, taze ve lezzetli, gunluk cikiyo zaten
Lütfen yorum eklemek için
giriş yapınız
veya
kayıt olunuz
.
0
oy
1 Haziran 2022
Minikmeleklerim
(
7,827
puan)
tarafından
cevaplandı
Almak daha uygun
Lütfen yorum eklemek için
giriş yapınız
veya
kayıt olunuz
.
0
oy
1 Haziran 2022
misafir
tarafından
cevaplandı
Hazır alın kesinlikle
Lütfen yorum eklemek için
giriş yapınız
veya
kayıt olunuz
.
Sayfa:
1
2
sonraki »
İlgili sorular
0
oy
5
cevap
212
göst.
Doğum günü pastasını satın almak yerine kendin yapmak
25 Mayıs 2022
Diğer
kategorisinde
misafir
tarafından
soruldu
0
oy
13
cevap
709
göst.
Hangisi daha uygunA gelir sizce ?
16 Ağustos 2019
Moda
kategorisinde
misafir
tarafından
soruldu
+2
oy
3
cevap
260
göst.
Pisi pisi nereden satın alabilirim, oğluma almak için en iyi yerler hangileri?
3 Mart 2025
Diğer
kategorisinde
Keyfimizpasadayok
(
820
puan)
tarafından
soruldu
+1
oy
23
cevap
2,601
göst.
İkinci el eşya satın almak istiyorum dolandırıcı olabilir mi
15 Eylül 2024
Alışveriş-Hediye
kategorisinde
HiraninAnnesi
(
2,120
puan)
tarafından
soruldu
tavsiye-fikir
Kategoriler
Tüm kategoriler
Ürün İncelemeleri
(12)
Aile & Aşk
(84,324)
Alışveriş-Hediye
(22,978)
Astroloji & Burçlar
(22)
Cinsel Yaşam
(347)
Çocuk & Ebeveyn
(1,963)
Diziler & Filmler
(59)
Ev & Yaşam
(757)
Güzellik-Bakım
(5,810)
İnternet & Teknoloji
(141)
Kültür-Sanat
(2,400)
Moda
(2,402)
Özel Günler & Hijyen
(116)
Para & Ekonomi
(155)
Sağlık-Diyet-Spor
(53,035)
Tatil-Seyehat
(1,530)
Yemek-Tarifler
(14,578)
Diğer
(236,689)
Regl Dönemi (app)
(1)
1,467,267
soru
24,042,158
cevap
329,169
kullanıcı
...